none

Ми стали партнером проекту “Підтримка українських МСП»

Вітаємо! Дорога спільното ми до Вас з гарними новинами!

Ми стали партнером проекту “Підтримка українських МСП» Грантовий конкурс відбувся в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку ініціювали Європейський Союз та уряд Німеччини. Грантовий конкурс став можливий за рахунок додаткового фінансування уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Стратегічний виконавець програми – німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Виконавчий партнер грантового конкурсу – Програма розвитку ООН в Україні.

Отже, в рамка даного проекту ГС «Українська Асоціація стартапів» є партнером ГО «Стратегія майбутнього» та ГО «Цифрове майбутнє освіти» і разом реалізують:
1. Створення цифрового простору для підтримки та взаємодії бізнесу-інновацій-освіти-влади.
2. Інформування про проект SU4SMEs та підвищення обізнаності про доступні програми інвестицій та фінансування.
3. Підвищення навиків МСП з підготовки інноваційних проектів, цифровізації, презентацій, бізнес-планів, заявок для отримання фінансування.
4. Підготовка та проведення міжнародного інвестиційного форуму INVESTinUA