none

Як пройшов Перший INVESTinUA

25 листопада 2023 року в готелі Інтерконтиненталь Київ (одне із самих безпечних місць на сьогодні) відбувся Міжнародний інвестиційний форум для інновацій IMVESTinUA.
Ми з партнерами ISE ACCELERATOR, ГО СТРАТЕГІЯ МАЙБУТНЬОГО, ГО ЦИФРОВА ОСВІТА готували даний захід понад 2 місяці, щоб провести його на високому рівні!

Завдяки співпраці з МЗС УКРАЇНИ були залученні всі українські дипломатичні установи в світі. Завдяки співпраці з Національною торгово-промисловою палатою ми змогли поширити інформацію і запросити міжнародний бізнес, інвесторів долучитися до заходу та підтримати українські інновації.
Нам вдалося залучити понад 20 партнерських організацій, які надали інформаційну підтримку.

А сам захід став можливим за співфінансування донорських організацій в рамках проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі») за фінансування уряду Німеччини. Проєкт імплементується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

Захід був організований у незвичному насиченому інтерактивному двомовному форматі (сурдопереклад був доступний англійською та українською для всіх) було поєднано три різнопланові панельні дискусії з плідним нетворкингом за кавою та смачним обідом від ресторану готелю Інтерконтиненталь.
А «вишенькою на торті» став пітч 9 крутих стартапів, які були відібрані незалежним журі. Серед них були і члени Асоціації стартапів!

Переможці пітчу:
Перше місце- S-Lab, друге – GIOS, третє – ZEEON, згідно рішення членів правління Асоціації – отримують консалтингові послуги (сукупною вартістю до 2000 євро), а саме допомогу в подачі заявок на EIC ACCELERATOR, можливості, якого представив керівник підрозділу ESMA, Єврокомісії, Андреас Лімберіс, Керівник сектору Європейської ради з інновацій та Виконавчого агентства з питань малого та середнього бізнесу (EISMEA) Засновано Європейською Комісією на форумі.
Всі інші учасники пічу отримують річний членський внесок згідно пакету «Індивідуальний підхід» (вартістю 300 євро)

Гості заходу:
Яко Сільє, Постійний представник ПРООН в Україні.
Георгій Дубинський, Заступник Міністра цифрової трансформації України.
Марія Шевчук, Виконавчий директор IT Ukraine Association, Україна.
Сергій Цівкач, Виконавчий директор урядового офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest, Україна.
Андрій Носок, Керуючий директор Dragon capital, напрямок – прямі інвестиції.
Тарас Голуб, Радник Віце Прем’єр Міністра з європейської та євроатлантичної інтеграції України, Україна.
Андрій Длігач, Засновник групи компаній Advanter Group та міжнародної бізнес-спільноти Board, співзасновник Центру економічного відновлення.
Геннадій Чижиков, Президент Торгово-промислової палати України.
Олена Орлюк, Директорка Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій.
Emmanuel Lowe, Swiss family office by Multi Family, based in the USA ad Luxembourg, investing in Green and Deep Tech, AІ, CyberTech, SportTech, Швейцарія-Україна.
Лукаш Вавак, Polish Ukrainian Startup Bridge, Польща.
Максим Прохоров, CEO & Co-Founder at PLATMA, Founder Platma.Academy, Україна.
Артем Волхонський, Founding Partner at ZAS Venture, Україна.
Дарія Янієва, Інвестиційний директор в Sigma Software, Україна.
Анна Гладштейн, Керівник напрямку міжнародної торгівлі та європейської інтеграції, електронної комерції та розширення економічних можливостей жінок-підприємиць, Представник програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Україна
Лариса Самосьонок, Аналітик з розвитку бізнес послуг для ММСП, ПРООН, Україна
Тетяна Аніщук, Заступниця директора програми, керівниця компоненту розвитку МСП в територіальних громадах, програма міжнародної співпраці «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі / EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH
Оксана Бережна, Керівник експертної групи з питань розвитку інновацій директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України, кандидат юридичних наук, національний координатор COST в Україні.
Ігор Таранов, Начальник відділу «Офіс Горизонт Європа в Україні», Національний фонд досліджень України

Дякуємо модераторам: Олені Малицькій та Володимиру Кульчицькому за професійне проведення заходу, легку та приємну атмосферу.

Як все пройшло детально ви можете подивитися фото та відео.

Ми із задоволенням будемо організовувати такі заходи ще, тому пишіть ваші побажання та відгуки за посиланням.

Інші новини