Послуги наших партнерів

Patras Science Park S.A.

Послуги:
Хостинг в інкубаторі PSP в Патрах, Греція.
Доповнення до каталогу PSP підтримуваних стартапів і малих і середніх підприємств.
Обмін передовим досвідом з різних тем.

Association of European projects in Bulgaria

Послуги:
Логістика, профорієнтація, інформаційно-кваліфікаційні курси, мовні курси, цифрова компетентність, підприємливість та участь у проектах.

DOTSOFT SA

Послуги:
Тренування, наставництво, керівництво для програм розумного міста, пілотні випадки, пропозиція пілотного обладнання для тестування бізнес-кейсів, оцінка використання та інформаційні панелі

SMARTUP N.B. SYSTEMATIC MANAGEMENT

Послуги:
Наставницькі послуги цифрових послуг

The Italian Chamber of Commerce in Denmark

Послуги:
Ми можемо запропонувати: адміністративні послуги в Данії та Італії (податкові питання, питання ПДВ, реєстрація компаній…); Послуги з інтернаціоналізації, щоб допомогти стартапам розвиватися за кордоном (знайти партнерів, знайти клієнтів…); послуги віртуального офісу; участь у стартап-заходах в Італії та Данії; Нетворкінг;

Kaunas Science and Technology Park

Послуги:
Надання основних послуг бізнес-інкубації: Проведення діагностичних досліджень серед підприємств, розробка бізнес-плану та посібників з надання послуг.
Надання інкубаційних послуг молодим або нещодавно заснованим технологічним компаніям, які розпочали свою діяльність протягом останніх трьох років.
Надання послуг бізнес-інкубації підприємствам.
Ініціювання та реалізація проектів, які слугують об’єднанню бізнесу, науки та досліджень у напрямку розвитку інтегрованого науково-навчального та бізнес-центру (долини) Сантака.
Активізація інноваційного партнерства та розвиток міжнародного співробітництва.
Спеціалізоване навчання та підвищення кваліфікації: щорічні безкоштовні тренінги, семінари та заходи на актуальні для клієнта теми.
Заходи з розповсюдження та наочності та підтримка.

Lega Regionale Cooperative e Mutue dell’Umbria

Послуги:
Legacoop Umbria головним чином надає технічні, консультативні послуги та тренінги, створюючи платформи для діалогу з регіональними та муніципальними державними органами та ОГС з метою розвитку нових інноваційних кооперативів для місцевого розвитку та соціальної інтеграції та зміцнення існуючих.
За підтримки Національного цифрового інноваційного хабу «Fondazione PICO» ми маємо допомогти всім українським кооперативам або кооперативам-початківцям керувати цифровою трансформацією або підтримувати їх зростання, отримувати нові навички, створювати інноваційну культуру та розвивати стійкі та відповідальні бізнес-моделі.
За підтримки Coopfond – взаємного фонду Legacoop – ми маємо працювати над сприянням і посиленням присутності кооперативу в національній економічній системі.

Next-gen-BIoTech EDIH

Послуги:
Soft-Landing об’єднує кращі екосистеми стартапів через численні обміни лідерами екосистем, зміцнюючи знання про стартап-сцену ЄС, США та України та будуючи міцні мережі. Він також забезпечує підтримку плавної посадки та масштабування для європейських стартапів у цільових країнах.

Меню