Партнери

Lega Regionale Cooperative e Mutue dell’Umbria

Legacoop Umbria головним чином надає технічні, консультативні послуги та тренінги, створюючи платформи для діалогу з регіональними та муніципальними державними органами та ОГС з метою розвитку нових інноваційних кооперативів для місцевого розвитку та соціальної інтеграції та зміцнення існуючих.
За підтримки Національного цифрового інноваційного хабу «Fondazione PICO» ми маємо допомогти всім українським кооперативам або кооперативам-початківцям керувати цифровою трансформацією або підтримувати їх зростання, отримувати нові навички, створювати інноваційну культуру та розвивати стійкі та відповідальні бізнес-моделі.
За підтримки Coopfond – взаємного фонду Legacoop – ми маємо працювати над сприянням і посиленням присутності кооперативу в національній економічній системі.

Kaunas Science and Technology Park

Надання основних послуг бізнес-інкубації: Проведення діагностичних досліджень серед підприємств, розробка бізнес-плану та посібників з надання послуг.
Надання інкубаційних послуг молодим або нещодавно заснованим технологічним компаніям, які розпочали свою діяльність протягом останніх трьох років.
Надання послуг бізнес-інкубації підприємствам.
Ініціювання та реалізація проектів, які слугують об’єднанню бізнесу, науки та досліджень у напрямку розвитку інтегрованого науково-навчального та бізнес-центру (долини) Сантака.
Активізація інноваційного партнерства та розвиток міжнародного співробітництва.
Спеціалізоване навчання та підвищення кваліфікації: щорічні безкоштовні тренінги, семінари та заходи на актуальні для клієнта теми.
Заходи з розповсюдження та наочності та підтримка.

The Italian Chamber of Commerce in Denmark

Ми можемо запропонувати: адміністративні послуги в Данії та Італії (податкові питання, питання ПДВ, реєстрація компаній…); Послуги з інтернаціоналізації, щоб допомогти стартапам розвиватися за кордоном (знайти партнерів, знайти клієнтів…); послуги віртуального офісу; участь у стартап-заходах в Італії та Данії; Нетворкінг;

Investman Ukraine

Ми працюємо над створенням умов для розвитку інвестиційного сектору України, підтримки підприємництва та привабливості нашої країни для інвесторів.
Наша мета полягає в посиленні економічного потенціалу нової України, сприянні її відбудови та розвитку. Разом ми робимо світ кращим!
Ми також відзначаємо кращих лідерів на ринку інвестицій української спільноти. Ці нагороди визнання досягнень та внеску в розвиток інвестиційного сектора нашої країни.

SMARTUP N.B. SYSTEMATIC MANAGEMENT

Наставницькі послуги цифрових послуг

DOTSOFT SA

Тренування, наставництво, керівництво для програм розумного міста, пілотні випадки, пропозиція пілотного обладнання для тестування бізнес-кейсів, оцінка використання та інформаційні панелі

Patras Science Park S.A.

Хостинг в інкубаторі PSP в Патрах, Греція.
Доповнення до каталогу PSP підтримуваних стартапів і малих і середніх підприємств.
Обмін передовим досвідом з різних тем.

Next-gen-BIoTech EDIH

Soft-Landing об’єднує кращі екосистеми стартапів через численні обміни лідерами екосистем, зміцнюючи знання про стартап-сцену ЄС, США та України та будуючи міцні мережі. Він також забезпечує підтримку плавної посадки та масштабування для європейських стартапів у цільових країнах.

Association of European projects in Bulgaria

Логістика, профорієнтація, інформаційно-кваліфікаційні курси, мовні курси, цифрова компетентність, підприємливість та участь у проектах.