Програма “Безпечне місто” Колодец + Люк + Замок

Готовність100%
100%

Опис:
Пропоную впровадження Програми “Безпечне місто” Колодязь + Люк + Замок ЗАХИСТИМО ЛЮКИ КОЛОДЦІВ ПРИЛАДИ ТА КАБЕЛЯ В НИХ Програма «Безпечне місто» займається вирішенням Нашої спільної проблеми – зникнення кришок люків і небезпечних відкритих колодязів, яких на вулицях. .. Проблема відкритих колодязів існує зараз практично у всіх республіках колишнього СНД та нашого ближнього та далекого зарубіжжя Англія, Польща, США, Індія, Болгарія, Китай. Основні Організації, Компанії, Господарства міст, що застосовують у своїй роботі колодязі – Управління Житлово Комунальних Господарств Областей, міст та безпосередньо підприємства ЖКГ – Водоканали та Тепломережі міст. Підприємства ГАЗПРОМУ. Також Підприємства Електрозв’язку – «Телеком», Інтернет-провайдери і т.п.
Витрати на часті покупки нових матеріалів та комплектуючих деталей (люки, кабелю, засувки), для правильної та якісної роботи ЖКГ, «Телекому», «Інтернету», які зараз дуже часто пропадають – є великими збитками.
Після встановлення спеціальних замків на люки колодязів вирішуються насамперед економічні проблеми Міст – перестануть зникати кришки люків, які коштують дорого, кабельно-провідникова та комунальна продукція під ними.
А найголовніше, зменшиться кількість травм серед людей та автомобільних аварій.

Необхідна сума інвестицій: 150 000 – 6 500 000 $

Сфера: Security, Telecommunication

Інновація: Конструкція запатентована

Регіон: Україна

Електронна адреса: [email protected]

Додаткова інформація: Зареєстровано ПП “БЕЗПЕЧНЕ МІСТО”

Якщо Ви власник стартапу та бажаєте внести зміни до відомостей або додати будь-яку інформацію: напишіть нам на нашу електронну адресу [email protected] з вашого офіційного email, який вказаний на цій сторінці, та у темі листа зазначте: “Зміни на сайті назва Вашого стартапу

Меню