none

Safe City Program

Пропоную впровадження Програми “Безпечне місто” Колодязь + Люк + Замок
Програма «Безпечне місто» займається вирішенням Нашої спільної проблеми – зникнення кришок люків та небезпечних відкритих колодязів, яких на вулицях, поки що, стає тільки більше… Проблема відкритих колодязів існує зараз практично у всіх республіках колишнього СНД та нашого ближнього та далекого зарубіжжя Англія , Польща, США, Індія, Болгарія, Китай. Основні Організації, Компанії, Господарства міст, що застосовують у своїй роботі колодязі – Управління Житлово Комунальних Господарств Областей, міст та безпосередньо підприємства ЖКГ – Водоканали та Тепломережі міст. Підприємства ГАЗПРОМУ. Також Підприємства Електрозв’язку – «Телеком», Інтернет-провайдери і т.п.
Витрати на часті покупки нових матеріалів та комплектуючих деталей (люки, кабелю, засувки), для правильної та якісної роботи ЖКГ, «Телекому», «Інтернету», які зараз дуже часто пропадають – є великими збитками.
Після встановлення спеціальних замків на люки колодязів вирішуються насамперед економічні проблеми Міст – перестануть зникати кришки люків, які коштують дорого, кабельно-провідникова та комунальна продукція під ними.
А найголовніше, зменшиться кількість травм серед людей та автомобільних аварій.