TEHNOTABLE

Готовність50%
50%

Опис:
Здоров’я населення є невід’ємним показником розвитку суспільства. Ми пропонуємо облаштування здорових робочих місць та місц для навчання. Після війни значна частина військових пройде реабілітацію. Багатьом, хто зараз на передовій з ІТ-сфери, багато хто прийде в неї потім і, за станом здоров’я, робоча станція їм знадобиться більше, ніж кому-небудь. Впевнені, що великі ІТ-компанії докладуть максимум зусиль, щоб належним чином облаштувати робочі місця наших захисників. Для зростання української економіки нам знадобляться всі фізичні та інтелектуальні ресурси населення! І другий фактор – надходження від експорту, цього року ми плануємо вийти на ринки ЄС і США, що забезпечить приплив валюти в країну.

Необхідна сума інвестицій: 120 000 €

Сфера: Healh \ Healthcare, Medtech

Інновація: 1) інноваційна платформа для реабілітації ахіллу; 2) здорове робоче місце – 4х опорний стіл з регулюванням висоти, освітленням по типу sun like, подачею води, кліматичною установкою, зволоженням повітря, зеленим газоном, електропідйомником для моніторів та платформою для реабілітації та мобільним додатком що дозволяє контролювати споживання води, активність та робити вправи щодня для правильного функціонування організму.

Регіон: Київська область

Вебсайт: https://tehnotable.com/

Електронна адреса: [email protected]

Презентація: pitch deck 

Додаткова інформація: Зареєстровано товариство з обмеженою відповідальністю “ТЕХНО ТЕЙБЛ”

Якщо Ви власник стартапу та бажаєте внести зміни до відомостей або додати будь-яку інформацію: напишіть нам на нашу електронну адресу [email protected] з вашого офіційного email, який вказаний на цій сторінці, та у темі листа зазначте: “Зміни на сайті назва Вашого стартапу

Меню