XtestR

Готовність50%
50%

Опис:
XtestR – це портативні лабораторії для визначення більше 40 медичних показників, інтегровані з медичними системами, в т.ч. для передачі результатів лікуючому лікарю. Переваги для B2C: не потрібно відвідувати лікаря для діагностики., оскільки, на відміну від конкурентів, можна робити аналізи вдома самостійно, а також передача результату разом з анамнезом, що призводить до зменшення кроків до постановки діагнозу та призначення лікування, У випадку B2B особливо актуальна діагностика коронавірусу: швидкість результату і як результат збільшення пропускної здатності, дешевизна, мультифункціональність, відсутність потреби в мед. персоналі за рахунок використання дихального картриджа. Додаткове джерело прибутку – продаж знеособлених даних для таргетинга фармацевтичним компаніям, приватним клінікам.

Необхідна сума інвестицій: 100 000 €

Сфера: Healh \ Healthcare, Medtech

Інновація: На відміну від конкурентів ми маємо унікальний дихальний картридж для визначення антигену ковід19 без необхідності назофарингеального мазка, який є болючим і неприємним і правильно його провести може тільки медичний працівник. Це надає нашому рішенню недосяжної ринкової переваги, адже 100 % опитаних нами людей, що пройшли традиційний тест з мазком, заявили, що точно віддали б перевагу дихальному тесту, якщо б такий був на ринку.

Регіон: Україна

Вебсайт: https://xtestr.com

Електронна адреса: [email protected]

Презентація: pitch deck 

Додаткова інформація: Зареєстровано товариство з обмеженою відповідальністю ЕКСТЕСТЕР

Якщо Ви власник стартапу та бажаєте внести зміни до відомостей або додати будь-яку інформацію: напишіть нам на нашу електронну адресу [email protected] з вашого офіційного email, який вказаний на цій сторінці, та у темі листа зазначте: “Зміни на сайті назва Вашого стартапу

Меню