Phygit

Готовність80%
80%

Опис:
Фізичні продукти мають дуже обмежені способи постійного двостороннього спілкування з клієнтами. наприклад пропонувати перехресні продажі та збирати відгуки клієнтів протягом усіх життєвих циклів. Але наші клієнти можуть перетворити фізичні продукти на персоналізовані канали спілкування з клієнтами. Торкніться або відскануйте упаковку або етикетку продукту телефоном або відскануйте QR-код і миттєво отримайте цифровий досвід взаємодії. Без коду, без додатків і низьких накладних витрат на підвищення основних бізнес-KPI. Таким чином, бренд може прискорити продажі, збільшити маржу, лояльність і отримати більше цінних цифрових даних від клієнтів без ризиків і інвестицій в ІТ.

Необхідна сума інвестицій: 500 000 $

Сфера: Martech, Saas

Інновація: Фізичні продукти не можуть забезпечити цифрову комунікацію бренду. Phygit активує кінцевих клієнтів за допомогою упаковки та етикеток із персоналізованим цифровим досвідом, доступним за допомогою телефону або QR-сканування.

Регіон: Україна

Вебсайт: https://phygit.world/

Електронна адреса: [email protected]

Презентація: pitch deck 

Якщо Ви власник стартапу та бажаєте внести зміни до відомостей або додати будь-яку інформацію: напишіть нам на нашу електронну адресу [email protected] з вашого офіційного email, який вказаний на цій сторінці, та у темі листа зазначте: “Зміни на сайті назва Вашого стартапу

Меню