HugeProfit

Готовність90%
90%

Опис:
HugeProfit – це максимально простий і захищений сервіс для обліку залишків товару, контролю продажів і наочного відображення доходів і витрат вашого магазину. А також синхронізації товарів між різними маркетплейсамі. Нічого зайвого. Все просто і зручно. Не потрібно ніяких спеціальних знань і умінь. Візьміть свій бізнес під контроль, звільніть час і голову для стратегічного планування.

Необхідна сума інвестицій: 25 000$

Сфера: Fintech, Legaltech

Інновація: Обліком і бухгалтерією у великих компаніях займаються спеціально навчений персонал, якому зрозумілі такі терміни, як контрагент, прибутковий ордер, проводки, дебіт, номенклатура та інші, які використовуються в звичайних облікових програмах для бізнесу. У сучасному світі сотні тисяч індивідуальних підприємців які займуються товарним бізнесом і у них немає можливості або потреби наймати спеціально освічену людину, а вести облік потрібно всім, для того, щоб розуміти скільки товару залишилося, скільки ви витратили і скільки заробили чистого прибутку. Наше рішення дає можливість вести облік малому підприємцю максимально просто, зрозуміло і наочно. Ми не використовуємо спеціалізовану термінологію і не даємо складні і часто непотрібні функції. А даємо тільки те, що дійсно необхідно. А також будемо автоматизувати багато рутинних завдань.

Регіон: Харківська область

Вебсайт: https://h-profit.com

Електронна адреса: [email protected]

Презентація: pitch deck 

Додаткова інформація: Зареєстровано товариство з обмеженою відповідальністю ХьючПрофіт

Якщо Ви власник стартапу та бажаєте внести зміни до відомостей або додати будь-яку інформацію: напишіть нам на нашу електронну адресу [email protected] з вашого офіційного email, який вказаний на цій сторінці, та у темі листа зазначте: “Зміни на сайті назва Вашого стартапу

Меню