E-Point

Готовність80%
80%

Опис:
E-Point – лінійка інноваційних недорогих електричних зарядних станцій для електромобілів потужністю від 22 до 53 кВт на год. Має технологію розумного розподілу заряду, в залежності від кількості автомобілів, які заряджається одночасно. Автоматизована систему обліку, бронювання та розрахунків (білінг) доступну з кожного смартфону не лише для зарядок E-Point, а й для всіх доступних в заданому радіусі. Вона, в залежності від рівня доступу, може використовуватися, як СРМ для власника.

Необхідна сума інвестицій: 100 000 €

Сфера: Energy, Robots / Robotech

Інновація: Існуючі електричні зарядки недостатньо комерціалізовані, тому їх не досить багато. E-Point вирішить цю проблему через кіберфізичні системи, авторські алгоритми, які дозволяють покращити всі показники: дешевша – порівняно з іншими (собівартість в Україні 2900-3500$) завдяки тому що основні матеріали є українськими і виготовляється все в одному місті. потужніша – 53 кВ на год. за рахунок власного розробленого програмного забезпечення та контролеру. швидша – можемо розподіляти автоматично заряд в залежності скільки автомобілів заряджається одночасно, завдяки розробленому ПЗ; її легко знайти – підсвітка в темну пору доби, навіть тоді коли вона не активована, а головне доступний з кожного смартфону білінг, де можна подивитися розміщення поблизу, провести оплату, забронювати час, та ін. з нею легко заробляти – CRM для заробітку. Розроблено Білінг адаптований не лише для ринку України, а й для інших країн, в першу чергу ЄС. Та є універсальним, а не лише для користувачів E-Point.

Регіон: Закарпатська область

Електронна адреса: [email protected]

Презентація: pitch deck 

Додаткова інформація: Зареєстровано товариство з обмеженою відповідальністю “Епоінт”

Якщо Ви власник стартапу та бажаєте внести зміни до відомостей або додати будь-яку інформацію: напишіть нам на нашу електронну адресу [email protected] з вашого офіційного email, який вказаний на цій сторінці, та у темі листа зазначте: “Зміни на сайті назва Вашого стартапу

Меню