DAISY

Готовність90%
90%

Опис:
Розробка обладнання та програмного забезпечення для великогабаритного 3d друку, переробленими, подрібненими пластиковими ПЕТ пляшками, методом пошарової екструзії. Запропонована технологія дозволить зменшити кількість технологічних операцій, а саме: сортування пластику та переробки його в гранулят, необхідно лише подрібнити та засипати пластик в бункер сушарки. Виготовлення опалубки таким методом, значно здешевить її собівартість, в порівнянні з класичним методом виробництва форм з металу. Головна перевага даного методу – довговічність та міцність форм, біля 200 зйомів виливки.

Необхідна сума інвестицій: 60 000$

Сфера: Robots / Robotech, Uncategorized

Інновація: Чому б опалубку не робити з пластику, який у нас під ногами? Для цього ми розробили 3D принтер -екструдер та програмне забезпечення, яке може виготовляти опалубку заданих розмірів та навіть із заданим дизайном фасаду. Така опалубка має малу вагу, високу міцна та витримує біля 200 заливок. А головне сировиною служить пластик із подрібнених пластикових пляшок, які не потребують попереднього сортування. Завдяки цьому отримуємо економію: Часу – виготовлення форми займає пару годин, залежно від розміру. Грошей – пластик коштує в Україні близько 1 евро/кг в гранулах, а якщо це просто пляшки? Робочих місць – не потрібно сортувати, не потрібно застосовувати багато сили при монтажі. Ресурси – не використовуються залізо, дерево, що шкодять екології, а навпаки використовується пластик, збір якого очищує навколишнє середовище.

Регіон: Закарпатська область

Вебсайт: https://b2b-agency.cc/

Електронна адреса: [email protected]

Презентація: pitch deck 

Додаткова інформація: Зареєстровано товариство з обмеженою відповідальністю “Дейзізайн”

Якщо Ви власник стартапу та бажаєте внести зміни до відомостей або додати будь-яку інформацію: напишіть нам на нашу електронну адресу [email protected] з вашого офіційного email, який вказаний на цій сторінці, та у темі листа зазначте: “Зміни на сайті назва Вашого стартапу

Меню