Clefi

Готовність70%
70%

Опис:
Чому б не зробити всі дверні ручки абсолютно чистими та гігієнічними? Завданням цього винаходу є створення нової конструкції вузла, що самостерилізується, дверної ручки з використанням ультрафіолетового випромінювання для стерилізації, що забезпечує мінімальні габарити пристрою, достатній захист споживачів від ультрафіолетового випромінювання і захист механізмів від пошкоджень після застосування. зовнішніх сил на його відкриті рухомі частини. Система контролю віддаленого доступу, перевірка користувача, опціонально. Енергія споживання електроенергії: 1 кВт на 36 000 відкривань ручок. Опціонально з автономним живленням від нашої останньої розробки, альтернативного джерела енергії. Цільова аудиторія: ринок B2B. Pесторани, кафе, кінотеатри, готелі, лікарні, аптеки, навчальні заклади та інші місця масового скупчення людей – як потреба. Офіси, торгові, виробничі, складські приміщення, не тільки як стерильні дверні ручки, а й як система управління та контролю доступу.

Необхідна сума інвестицій: 7 000 000 €

Сфера: Healh \ Healthcare, IiOT (Industrial Internet of Things), Medtech, Security

Інновація: Дверні ручки існують вже давно, але Clefi – це нова ручка, що самостерилізується, створена через необхідність боротьби з COVID-19. У громадських місцях дверні ручки є основним переносником вірусів та бактерій. Дверна ручка Clefi автоматично дезінфікується після кожного відвідувача. УФ-стерилізація дверних ручок Clefi дає 100% гарантію зникнення мікробів, вірусів та їх спор, за кілька секунд, на відміну від аналогів.

Регіон: Литва

Електронна адреса: [email protected]

Презентація: pitch deck 

Якщо Ви власник стартапу та бажаєте внести зміни до відомостей або додати будь-яку інформацію: напишіть нам на нашу електронну адресу [email protected] з вашого офіційного email, який вказаний на цій сторінці, та у темі листа зазначте: “Зміни на сайті назва Вашого стартапу

Меню