FENTRY

Готовність80%
80%

Опис:
Наш продукт – це торговий платформа, яка об’єднує салони краси та їх клієнтів. Ми допомагаємо салонам краси залучати клієнтів, проводити маркетинг і менеджмент в салонах красина основі додатку управління бізнесом SaaS. З іншого боку, ми допомагаємо клієнтам замовляти послуги краси в 2 кліки в будьякий час. Про проект: Зараз ми проаналізували ринок, інвестували $25 000, розробили прототип, активно розробляємо додаток і маємо перших клієнтів. Команда: Анатолій, я власник @theory_success telegrams, Олег Романов (відповідальний за розвиток), засновник Time to mobile, головний розробник Асадбек Нойбжонов і кілька наставників Роман Чепрасов, Андрій Березов і Дмитро Степаненко все ще працюють над стартапом за стартапом і аналіз.

Необхідна сума інвестицій: 50 000$

Сфера: Beauty, Marketplace, Saas

Інновація: Ми надаємо двосторонню платформу для роботи салону краси, допомога в маркетингу та управлінню салоном краси, безкоштовної CRM та сервісні послуги.

Регіон: м. Київ

Вебсайт: Facebook

Електронна адреса: [email protected]

Презентація: pitch deck 

Якщо Ви власник стартапу та бажаєте внести зміни до відомостей або додати будь-яку інформацію: напишіть нам на нашу електронну адресу [email protected] з вашого офіційного email, який вказаний на цій сторінці, та у темі листа зазначте: “Зміни на сайті назва Вашого стартапу

Меню