БОСІ

Готовність90%
90%

Опис:
БОСІ — це перший українськи бренд босо-взуття. Босо-взуття — це широке, легке та гнучке взуття, що не шкодить анатомічній структурі стоп, стимулює природну біомеханіку рухів, зміцнює стопи та попереджає розвиток патологій опорно-рухового апарату. Сучасні наукові дослідження доводять користь від ходіння та бігу босоніж. Таким чином стопи зміцнюються, покращується розподіл ваги тіла та постава, запобігаються численні патології опорно-рухового апарату, а сенсорний зворотній зв’язок від землі навіть знижує рівень гормону стресу (кортизолу) в організмі. Босо-взуття найкращим чином дозволяє відчути на собі переваги ходіння та бігу босоніж під час носіння взуття.

Необхідна сума інвестицій: 100 000 €

Сфера: E-commerce

Інновація: У виробництві босо-взуття разом з високоякісною шкірою плануємо використовувати інноваційні екологічні матеріали, так як:

  • Пін’ятекс (Piñatex) – штучна шкіра, що виготовляється з волокон листів ананасу
  • Перероблений PET пластик та гума
  • Кокосове волокно
  • Яблучна шкірка
  • Рисове лушпиння

Підошву плануємо виробляти за допомогою 3D друку (технології High Speed Sintering), що є набагато менш шкідливою технологією для навколишнього середовища, ніж звичайний метод виробництва підошви.

Регіон: м. Київ

Вебсайт: https://bosi.store

Електронна адреса: [email protected]

Презентація: pitch deck 

Якщо Ви власник стартапу та бажаєте внести зміни до відомостей або додати будь-яку інформацію: напишіть нам на нашу електронну адресу [email protected] з вашого офіційного email, який вказаний на цій сторінці, та у темі листа зазначте: “Зміни на сайті назва Вашого стартапу

Меню